سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۳ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
جریمه، توقیف و معرفی به مراجع قضایی در انتظار «پلاک مخدوش‌‌ها»
۱۴:۲۳ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
گرندکس
معاون هماهنگ‌کننده پلیس راهور پایتخت اعلام کرد:

جریمه، توقیف و معرفی به مراجع قضایی در انتظار «پلاک مخدوش‌‌ها»

معاون هماهنگ‌کننده پلیس راهور پایتخت گفت: رانندگانی که به صورت عمدی اقدام به پوشش پلاک یا تغییر در ارقام آن کنند ضمن اعمال قانون و توقیف خودرو به مرجع قضایی معرفی می شوند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، سرهنگ جهانشاه بهرام‌آبادی معاون هماهنگ‌کننده پلیس راهور پایتخت در خصوص چگونگی اعمال قانون خودروهای پلاک مخدوشی، اظهار داشت: مأموران پلیس راهور به صورت گشت موتوری و خودرویی در معابر حضور داشته و ضمن رصد تخلفات نسبت به برخورد با خودروهای فاقد پلاک یا مخدوشی اقدام خواهند کرد.

معاون هماهنگ‌کننده پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: اگر خودرویی پلاک نداشته باشد یا شماره آن ناخوانا باشد از تردد آن جلوگیری می‌شود ضمن آنکه دوربین‌ها نیز پلاک خودروها را رصد می‌کنند.

 

پلاک خودرووی افزود: مأموران پلیس راهور در صورت مشاهده خودروهای فاقد پلاک یا مخدوشی به هر علت، اقدام به متوقف کردن خودرو می‌کنند؛ اگر تعمدی در کار نباشد مالک خودرو اعمال قانون شده اما اگر تعمدی در بین باشد، خودرو به پارکینگ ارجاع شده و راننده تحویل مرجع قضایی می‌شود.

سرهنگ بهرام‌آبادی به محدودیت تردد کرونایی که از ساعت 21 تا 4 صبح برقرار است اشاره و تصریح کرد: متأسفانه برخی به جهت فرار از اعمال قانون، تعمداً پلاک خودرو را پوشش داده یا ارقام را دستکاری می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس راهور برای برخورد با تخلفات مخدوشی پلاک در معابر حضور داشته و نسبت به برخورد با رانندگان متخلف اقدام خواهند کرد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!