سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
 هشدار پلیس درمورد شرکت های لیزینگ خودرو
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۸
گرندکس
/گزارش خبری/

هشدار پلیس درمورد شرکت های لیزینگ خودرو

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۲۸۱ مجرم حرفه ای در پایتخت خبر داد و در عین حال نسبت به فعالیت شرکت های لیزینگی خودرو نیز هشدار داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی به فعالیت و کلاهبرداری در پوشش شرکت های لیزینگی اشاره کرد و گفت: مردم بدانند که الان فعالیت شرکت های لیزینگی صحت نداشته و دروغ است. مردم این فریب ها را باور نکنند. این شرکتها برای لیزینگ کردن باید از یک جایی خودرو را بگیرد در حال حاضر این اتفاق رخ نمی دهد پس مردم فریب این شرکت ها را نخورند.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: در حوزه طلا نیز همین مساله وجود دارد . اخیرا باندی را منهدم کردیم که بیش از 40 نفر از اعضای آن شرکت بودند. این افراد با رفتارهای پیچیده از مردم پول می گرفتند که در بررسی های ما این شرکت ها سر بیش از 200 نفر را کلاه گذاشتند.

 

لیزینگ خودرورحیمی در پاسخ به پرسشی درباره ی وضعیت وقوع سرقت های خرد در تهران نیز گفت: از یک ماه گذشته تاکنون طرح جهادی و ویژه مبارزه با سرقت را با بهره گیری از تمام ظرفیت های پلیس تهران به مرحله اجرا گذاشتیم که نتیجه آن کاهش 11 درصدی وقوع سرقت و افزایش 13 درصدی کشف در یک ماه گذشته بوده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خاتمه با تاکید بر این که پلیس عکس العمل به شدت سخت و غیر قابل اغماضی با مرتکبان جرایم جنایی اعم از سرقتهای مسلحانه و خشن و آدم ربایی قتل و .... خواهد داشت گفت: از ابتدای سال تاکنون در حوزه جرایم جنایی کاهش 21 درصدی وقوع را داشته ایم همچنین بر روی پرونده های باز یک دهه گذشته نیز تمرکز ویژه ای داشتیم به طوری که کشفیات ما 124 درصد افزایش داشته است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!