شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
فوت ۱۱ نفر از کارکنان اتوبوسرانی بر اثر کرونا
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۱
گرندکس
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی خبر داد:

فوت ۱۱ نفر از کارکنان اتوبوسرانی بر اثر کرونا

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی درباره افزایش میزان استفاده از ناوگان اتوبوس‌رانی توضیحاتی داد.

به گززارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با اشاره به افزایش میزان استفاده از ناوگان اتوبوسرانی اظهار کرد: طی روزهای گذشته میزان استفاده از ناوگان اتوبوسرانی افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه پس از بازگشایی مشاغل و اتمام قرنطینه سراسری استفاده از ناوگان اتوبوسرانی با افزایش روبه‌رو شده است گفت: از آنجایی که عده‌ای از کارمندان خودروی شخصی ندارند یا محل کار آنها در محدوده طرح ترافیک است از ناوگان اتوبوسرانی استفاده می‌کنند.

ترفع ادامه داد: در این شرایط هر چقدر هم که سرویس دهی را بهبود ببخشیم اما نمی‌توانیم در فاصله گذاری اجتماعی اقدامی کنیم و در برخی از ساعت های پرتردد و آن هم در ایستگاه های شلوغ استفاده از ناوگان اتوبوس افزایش می‌یابد.

 

اتوبوسرانیمدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تصریح کرد: حقیقت این است که ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم اما بضاعتمان هم در همین حد است.

ترفع در پاسخ به این سوال که چه تعداد از کارمندان سازمان اتوبوسرانی بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند اظهار کرد: از اسفند ماه سال گذشته تا به امروز در کل ناوگان اتوبوسرانی چه بخش خصوصی و چه بخش دولتی یازده تن از پرسنل سازمان اتوبوسرانی جان خود را بر اثر بیماری کرونا از دست داده اند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!