سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۷ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
بازدید وزیر صنعت از جدیدترین خودروهای طراحی شده سایپا
۱۱:۳۷ | ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
گرندکس
سایپا به تعهدات خود عمل کرده است؛

بازدید وزیر صنعت از جدیدترین خودروهای طراحی شده سایپا

وزیر صنعت، معدن و تجارت از خطوط تولید و جدیدترین خودروهای طراحی شده گروه خودروسازی سایپا بازدید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، امروز شنبه پس از بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو، از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا نیز بازدید به عمل آورد. مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا اولین مرکز دانش بنیان طراحی خودرو است.

وی از جدیدترین خودروهای طراحی شده سایپا در این مرکز بازدید به عمل آورد و در جریان روند تولید در این گروه صنعتی قرار گرفت.

رزم حسینی همچنین از سالن‌های بدنه سازی و مونتاژ خودروی شاهین در این گروه خودرویی بازدید به عمل آورد.

 

وزیر صنعت در سایپا

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت، محصول جدید گروه خودروسازی سایپا را خودرویی خوب و مناسب توصیف کرد و گفت: در شرایط فعلی، شاهین به عنوان یک خودرو با طراحی داخلی، محصولی خوب و مناسب برای بازار ایران است.

رزم حسینی، با اشاره به افزایش نرخ ارز در سال های اخیر گفت: این افزایش موجب شد كه صنعت خودرو كشور دچار بحران شود اما در شرایط فعلی كه شاهد ثبات نرخ ارز هستیم، احتمال اینكه وضعیت سایپا بهتر شود، وجود دارد.

وزیر صمت، با بیان اینکه سایپا به تعهداتش به خوبی عمل كرده است، ادامه داد: خوشبختانه سایپا محصول جدیدی به نام شاهین آماده عرضه در بازار دارد که با طراحی ایرانی تولید شده و برای بازار ایران مناسب است.

وی به برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه صنعت خودرو نیز اشاره کرد و افزود: اگر ما به سمت رقابتی كردن صنعت خودرو حرکت کنیم، قطعا وضعیت خودروسازان داخلی بهتر خواهد شد و آنها افزایش تولید خواهند داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص اقدامات سایپا در دو سال اخیر مبنی بر خروج پراید از خط تولید، آغاز تولید انبوه شاهین و طراحی نخستین کراس‌اوور ایرانی در شرایط تحریم و شیوع کرونا نیز گفت: وزارت صمت به ادامه این روند کمک خواهد کرد و در این زمینه با اقداماتی از جمله تامین ارزی و مالی، بسته بسیار خوبی در دو ماه گذشته تهیه شد، تا با كمك بانك مركزی و رقابتی کردن فضای صنعت خودرو شاهد افزایش کمیت و كیفیت خودروهای تولیدی باشیم.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!