چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۱ | ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
بریدن گوش راننده به خاطر خسارت تصادف!
۱۶:۲۱ | ۱۳۹۹/۱۰/۰۴
اجاره خودرو
معاون عملیات پلیس امنیت عمومی تهران خبر داد:

بریدن گوش راننده به خاطر خسارت تصادف!

معاون عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری فرد شروری خبر داد که گوش یک شهروند را به خاطر تصادف بریده بود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن عده‌ای پس از فحاشی به یک مرد جوان، به آن حمله کرده و با قمه به سر و صورتش می‌کوبند.

سرهنگ سعید راستی معاون عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در این باره گفت: فردی که در ویدئو، قمه کشی می‌کند، جزء اراذل و اوباش سطح دو سابقه دار است.

این مقام انتظامی ادامه داد: این فرد پیشتر نیز سوابق درگیری و چاقوکشی دارد و یک بار دیگر نیز در شمال کشور دستگیر شده است.

 

تصادفوی با اشاره به علت دستگیری این متهم افزود: این ماجرا از یک تصادف آغاز شده که به درگیری و قطع گوش یکی از طرفین دعوا ختم شده است.

سرهنگ راستی تصریح کرد: علت این نزاع، تصادفی است که متهم، مقصر آن است. به نظر می‌رسد فرد شاکی از این راننده تقاضای خسارت می‌کند که این مرد به همراه چند نفر دیگر با قمه به وی حمله کردند و به سر و صورتش ضربه می‌زنند.

وی افزود: در حال حاضر علاوه بر خسارت و تخریبی بر خودروی فرد مذکور باقی مانده، لاله گوش او از وسط قطع شده و از آنجایی که گوش سیاه شده، نیاز به جراحی دارد.

معاون عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: قطعا با کسانی که اقدام به شرارت می‌کنند، برخورد قاطع خواهد شد و پلیس طرح‌های ویژه‌ای دارد که به صورت محسوس و نامحسس این افراد تحت نظر هستند.

سرهنگ راستی بیان کرد: این فرد، 24 ساعت پس از این نزاع، شناسایی و دستگیر شد و قطعا طبق قانون مجازات شدیدی در انتظارش است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تصادفحادثه
نظر بینندگان
!
!
!