جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۵ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
 ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد
۱۱:۴۵ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
گرندکس
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد:

ممنوعیت ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: همچنان ورود خودروهای پلاک بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای زرد ممنوع است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، حسین قاسمی در تشریح محدودیت های اعمال شده در شهرهای نارنجی و قرمز به ویژه منع ترددها گفت: ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی شهرهای نارنجی و قرمز به شهرهای زرد همچنان ممنوع است. ورود خودروهای با پلاک بومی از شهرهای زرد نیز به شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع اعلام شده است.

وی افزود: در جلسه روز شنبه 6 دیماه سال جاری ستاد ملی مدیریت کرونا مصوب شد منع تردد شبانه از ساعت 21 الی 4 بامداد در شهرهای زرد هم اعمال شود در حالی که پیش تر تنها در شهرهای نارنجی و قرمز اعمال می شد، لذا فارغ از وضعیت سه گانه زرد و نارنجی و قرمز منع تردد شبانه از ساعت 21 الی 4 بامداد در همه جا اجرا خواهد شد.

 

پلیسعلیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا نیز روز شنبه 6 دی ماه سال جاری اعلام کرده بود که در حال حاضر شهر با وضعیت قرمز کرونا نداریم و 330 شهر زرد و 108 شهر نارنجی هستند که امیدواریم این شهرهای نارنجی نیز به مرور به سمت وضعیت زرد حرکت کنند و میزان ابتلا و بستری در شهرهای مختلف کمتر شود.

وی افزود: این دستاورد نتیجه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همه دستگاه‌های اجرایی و مردم و بازاریان و اصناف و بسیج و نیروهای انتظامی و اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!