پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
گرندکس
رئیس پلیس راهور تهران خبر داد:

برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی

طرح برخورد با خودروهای آلاینده و فاقد معاینه فنی اجرا و خودروهای فاقد معاینه فنی توسط دوربین ها و نیز ماموران پلیس راهور جریمه خواهند شد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، با بیان این مطلب و با توجه به اینکه ماموران پلیس علاوه بر دوربین، اقدام به برخورد با خودروهای آلاینده و فاقد معاینه فنی می‌کنند، اظهار داشت: گاهی ممکن است خودرویی دارای معاینه فنی هم باشد اما دودزا بوده یا نقص فنی داشته باشد این خودروها نیز توسط ماموران اعمال قانون می‌شوند.

وی با بیان اینکه چه آلودگی هوا باشد و چه نباشد، این رویه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی است، گفت: اما طبیعی است که در شرایط آلودگی هوا پلیس راهور با حداکثر ظرفیت با این موارد برخورد می‌کند. توصیه ما نیز به شهروندان این است که در راستای مسوولیت اجتماعی خودشان هم که شده موارد دودزا بودن و آلایندگی وسایل نقلیه خود اعم از انواع خودرو و موتورسیکلت را رفع کنند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه نقص فنی و نداشتن معاینه فنی در وقوع برخی از تصادفات نیز موثر است، تصریح کرد: در همین راستا نیز لازم است که شهروندان حتما نسبت به دریافت معاینه فنی خودروهای خود اقدام کنند.

وی درباره تردد کامیون‌ها نیز متذکر شد: طبق روال ساعت تردد کامیون ها از ساعت 22 تا شش بامداد است و در طول روز هم با صدور مجوزهای مقطعی و در موارد ضروری با تردد محدود آنها موافقت می‌شود. اما اگر این کامیون‌ها دودزا بوده یا فاقد معاینه فنی باشند در هر ساعت از شبانه‌روز نسبت به اعمال قانون و جریمه آنان به شکل سیستمی یا دستی اقدام خواهد شد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!