شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۸ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
برنامه نیسان برای کاهش حضور خود در بازار اروپا
۱۳:۱۸ | ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
گرندکس
رسانه ژاپنی خبر داد:

برنامه نیسان برای کاهش حضور خود در بازار اروپا

بر اساس اعلام رسانه های ژاپن، شرکت نیسان موتور قصد دارد حضور خود را در اروپا کاهش داده و فروش و تولید خودروهای خود را به شریک خود، رنو، واگذار کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، روزنامه یومیوری ژاپن روز جمعه در گزارشی اعلام کرد که نیسان موتور قصد دارد حضور خود را در اروپا کاهش داده و فروش و تولید خودروهای خود را به شریک خود، رنو، واگذار کند.

شرکت خودروسازی نیسان به عنوان بخشی از برنامه چرخش جهانی خود که روند توسعه سریع این شرکت به رهبری کارلوس گوسن، رئیس سابق برکنار شده، معکوس می کند، کانال های توزیع خود را در سی کشور به طور عمده در اروپای شرقی کاهش خواهد داد.

در این گزارش آمده است که این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای بستن کارخانه Avila در اسپانیا و تبدیل آن به یک انبار است.

در این گزارش جزئیاتی از میزان تأمین منابع خارجی ارائه نشده است.

 

نیساناین شرکت ژاپنی در حال حاضر کارخانه های خود را از اروپا دور کرده و تمرکز خود را روی چین، ایالات متحده و ژاپن قرار خواهد داد.

نیسان که انتظار می رود رکورددار ضرر عملیاتی 340 میلیارد ین (3.25 میلیارد دلار) در سال منتهی به 31 مارس باشد، ظرفیت تولید و تعداد مدل های خود را به میزان یک پنجم کاهش می دهد و هدف آن کاهش هزینه های عملیاتی به میزان 300 میلیارد ین طی سه سال است.

هنگامی که گوسن در سال 2018 به اتهام مالی دستگیر شد، اتحاد سه جانبه این شرکت با رنو و میتسوبیشی موتور بلاتکلیف ماند. وی سپس در حالی که توسط نیروی های پلیس تحت نظر قرار داشت و منتظر محاکمه در محل سکونت خود بود، از ژاپن فرار کرد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!