یكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
کشنده های ایران خودرودیزل در دهه فجر معرفی می شود
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
گرندکس
مدیرعامل ایران خودرودیزل:

کشنده های ایران خودرودیزل در دهه فجر معرفی می شود

مدیرعامل شرکت ایران خودرودیزل گفت: پروژه‌هایی همچون کشنده ۱۹۴۳ و ۲۶۳۰ با داخلی سازی بالا در دهه فجر به بهره‌ برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، جواد توسلی مهر، با بیان این مطلب، رویکرد ایران ‌خودرودیزل را حركت هرچه بیشتر به سمت داخلی سازی و خودکفایی در ساخت محصولات دانست و اظهار داشت: امروز شاهد ساخت اتوبوس‌هایی با ۵۸ درصد داخلی سازی هستیم.

وی با اشاره به رشد قابل‌ قبول ۲۵۵ درصدی و برون ‌رفت از رکود تولید نسبت به سال گذشته، افزود: ایران ‌خودرودیزل با جذب بالای ۱۷۸ درصدی منابع مالی حركت رو به ‌جلوی خوبی را در صنعت تولید خودروهای کار و تجاری آغاز کرده است.

توسلی مهر با اشاره به انعقاد قراردادهایی همچون ۴۰۰ دستگاه اتوبوس با سازمان اتوبوسرانی کشور و قراردادهای در دست اقدام، ایران‌ خودرودیزل را آماده اجرای طرح‌های دولت برای تأمین نیاز خودروهای تجاری كشور دانست.

به گفته مدیرعامل ایران خودرودیزل، تفاهم ‌نامه‌ای با اورژانس كشور مبنی بر تولید آمبولانس‌های مورد نیاز وزارت بهداشت در دست اقدام و نهایی شدن است.

وی در ادامه با تأکید بر سیاست ارتقای کیفی و حرکت به‌ سوی خودکفایی شرکت ایران‌ خودرودیزل، كمك و همراهی شرکت‌های تابعه این شركت را بسیار مؤثر و همسو با این سیاست‌ها و نویدبخش اتفاقات بزرگ و روزهای خوب برای سهامداران خاور پیش‌ بینی کرد.

یادآور می شود که روز گذشته و در پایان مجمع عمومی فوق‌ العاده شرکت ایران‌ خودرودیزل(نوبت دوم)، هیات‌ مدیره این شرکت خودروسازی مكلف شد در فرصتی 10 روزه برای برون‌رفت از ماده ۱۴۱ قانون تجارت، با بررسی و ارائه راهکارهایی مناسب، به منظور برون ‌رفت از این ماده‌ قانونی، اقدام کنند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!