یكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۹ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
واردات خودرو دست دوم از مناطق آزاد شایعه است!
۱۶:۱۹ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
اجاره خودرو
رئیس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری:

واردات خودرو دست دوم از مناطق آزاد شایعه است!

رئیس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری گفت: واردات خودرو دست دوم از مناطق آزاد شایعه ای بیش نیست و نباید به سمت این موضوع نیز حرکت کنیم.

به گزارش پرشین خودرو، علی آقا محمدی، با بیان این مطلب گفت: راهی که خودروسازان در پیش گرفته‌اند، راهی درست و در راستای اصلاح رویه های قبلی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، ادامه داد: این راه باید با جدیت دنبال شود و همگان باید در این مسیر موید و کمک کار خودروسازان باشند.

وی با تاکید بر اینکه شرکت‌های خودرویی دارای مجموعه ای از نیروهای متعهد و متخصص هستند، گفت: تولید قطعات و خودروهای داخلی برای جایگزینی با واردات و کاهش ارزبری به درستی در دستور کار قرار گرفته است.

ریس گروه اقتصادی دفتر بررسی های مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه اولین تحریم‌ها در خودرو نشان از جایگاه این بخش است، تصریح کرد: خدمت به مردم همان تولید است و تولید بیش تر، با کیفیت تر و رقابتی، امکان استفاده همه مردم از خودرو را فراهم می‌کند.

آقامحمدی که در مراسم رونمایی از نخستین پبشرانه ملی سه استوانه ایران خودرو سخن می گفت، ادامه داد: امیدوارم رونمایی از این پیشرانه (موتور) ملی سه استوانه‌ای مقدمه‌ای برای سرعت گیری هر چه بیشتر کار در حوزه تولید داخل برای خودکفایی ، قطع وابستگی و کاهش ارزبری باشد.


تولید خودرو کم مصرف مورد تاکید مقام معظم رهبری است

وی همچنین با تاکید بر اینکه تولید خودرو کم مصرف مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است، اضافه کرد: این پیشرانه ۳ استوانه ملی در همین راستا است و باید هرچه سریعتر سرمایه‌گذاری لازم و صنعتی‌سازی برای تولید انبوه آن انجام شود.

نظر بینندگان
!
!
!