دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۹ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
روند رو به کاهش تصادفات ساختگی در پایتخت
۱۵:۵۹ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
اجاره خودرو
رئیس پلیس آگاهی پایتخت اعلام کرد:

روند رو به کاهش تصادفات ساختگی در پایتخت

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به میزان تصادفات ساختگی از کاهش این تصادفات در پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو  به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به تصادفات ساختگی توسط برخی افراد اظهار کرد: پلیس آگاهی در ماه‌های شهریور و مهر باند‌هایی را دستگیر کرد که فعالیتشان در حوزه ایجاد تصادف‌های ساختگی بود.

وی ادامه داد: آخرین آمار نشان می‌دهد که روند ایجاد تصادفات ساختگی رو به کاهش است، اما این دلیل نمی‌شود که شهروندان بی‌توجهی کنند، اخیرا اتفاقی رخ داده و آن این است که جغرافیای تصادفات ساختگی تا حدودی به فضای مجازی منتقل شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: یعنی قرارهایشان را در فضای مجازی می‌گذارند که این موضوع در حال بررسی توسط پلیس است تا برخوردهای لازم انجام شود، اما در سه ماهه سوم سال روند این دسته از تصادفات کاهشی بوده است.

 

تصادف ساختگیسردار لطفی بیان کرد: قطعا تصادفات ساختگی توسط باند‌های مشخص و حرفه‌ای انجام می‌شود ما قبلا به مردم توصیه‌های لازم را ارائه دادیم، اما باز هم می‌گویم رانندگان خانم یا رانندگانی که تنها هستند اگر احساس کردند فرد مقابل تلاش می‌کند در موقعیت‌های خلوت تصادفی ایجاد کند به پلیس اطلاع دهند.

وی یادآور شد: اگر به واحدگشت پلیس یا پاسگاه پلیس نزدیک باشند می‌توانند شکایت خود را انجام بدهند، اما اگر راننده از خودرو پیاده شد و طرف مقابل به بهانه اینکه مصدوم شده، درخواست پول کرد، همانموقع با پلیس 110 تماس بگیرید تا نیرو‌های پلیس در اسرع وقت خودشان را به محل موردنظر برسانند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: بسیاری از این مجرمان سابقه‌دار و برای پلیس شناخته شده هستند، که از روی تصاویر و کمک مردم می‌توانیم سریعتر با این افراد برخورد کنیم.

نظر بینندگان
!
!
!