دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۶ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
فراخوان نیسان به دلیل نقص چراغ ترمز
۱۳:۱۶ | ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
اجاره خودرو

فراخوان نیسان به دلیل نقص چراغ ترمز

نیسان شاسی بلندهای تولیدی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ را به دلیل روشن ماندن چراغ ترمز فرا می‌خواند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، نیسان شاسی بلندهای تولیدی سال‌های 2013 تا 2015 را به دلیل مشکل روشن ماندن چراغ ترمز فرا می‌خواند. این مشکل باعث شده که چراغ‌های ترمز در وضعیت روشن گیر کنند، این مشکل بیش از یک چهارم شاسی بلندهای نیسان را شامل می‌شود.

نیسان از اول مارس اعلامیه‌های فراخوان مالکان را صادر می‌کند. طبق اسنادی که در اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها (NHTSA) ثبت شده است، از اول مارس برخی از شاسی بلندهای Pathfinder به دلیل مشکل در سوئیچ چراغ ترمز که می‌تواند باعث گیر کردن چراغ‌ها در وضعیت روشن شود، فراخوانده خواهند کرد.

 

نیساندر این گزارش آمده است که این مسئله فقط از سال 2013 تا سال 2015 در برخی از خودرو‌های نیسان و اینفینیتی رخ داده است. اگرچه چراغ‌های ترمز روشن می‌تواند یک مشکل ایمنی باشد، اما می‌تواند نشان از مشکلی جدی در خودرو باشد که عواقب جدی‌ برای خودرو خواهد داشت که می‌تواند در موتور، محرک‌هایی ایجاد کند.

نمایندگی‌ها اصولا با نصب مجدد رله در موقعیت بهتر، آن را تعمیر می‌کنند یا آن را کاملاً تعویض می‌کنند. مدل‌های 2013 و 2014 Pathfinder قبلاً برای همین مشکل در سال 2016 فراخوانده شده بودند. مالکان می‌توانند به سایت فراخوان NHTSA مراجعه کنند تا ببینند آیا وسیله نقلیه آن‌ها در فراخوان فعلی دخیل است یا خیر.

نظر بینندگان
!
!
!