یكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۲ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
رتبه برتر خودروسازی کشور به ایران خودرو رسید
۱۰:۰۲ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

رتبه برتر خودروسازی کشور به ایران خودرو رسید

شرکت ایران‌ خودرو در بیست و سومین همایش شرکت‌های برتر ایران که روز گذشته در مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، برترین رتبه کشور در گروه وسایط نقلیه و قطعات خودرو را از آن خود کرد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه صنعتی ایران‌ خودرو در سال مالی ۹۸، بالاترین رتبه فروش در صنعت را در گروه وسایط نقلیه و قطعات خودرو به دست آورده است.

همچنین، این خودروساز رتبه نهم فروش در میان ۵۰۰ شرکت برتر ایرانی در سال مالی ۹۸ را به خود اختصاص داده است.
این عنوان در حالی به دست آمده است که تحریم‌های ظالمانه و شیوع بیماری کرونا، شرایط تولید را با مشکلات و موانعی مواجه کرد، اما گروه صنعتی ایران خودرو با همراهی و همدلی شرکت‌های تامین‌کننده، بحران‌ها را به بهترین شکل مدیریت کرده و توانسته همچنان جایگاه خود را در میان خودروسازان کشور حفظ کند.

بیست و سومین همایش شرکت‌های برتر ایران روز گذشته، با حضور محدود چند تن از مقامات کشوری و مدیران شرکت‌های برتر ایران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد که گروه صنعتی ایران‌خودرو همچون‌گذشته، در میان شرکت‌های خودرویی سرآمد شناخته شد. سازمان مدیریت صنعتی، هر ساله، 500 شرکت ایرانی را براساس 33 شاخص ارزیابی و رتبه‌بندی می‌کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!