جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
واریز سهمیه اعتباری سوخت دی ماه خودروهای حمل ونقل عمومی
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
اجاره خودرو

واریز سهمیه اعتباری سوخت دی ماه خودروهای حمل ونقل عمومی

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز مابه‌التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت دی ماه ۶۸۰ هزار خودروی حمل ونقل عمومی در روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی افزود: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت دی ماه 680 هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی(زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های فرودگاهی و ویژه، تاکسی‌های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی‌های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان‌ها، راهبران آموزش و پرورش و پیک موتوری واریز شد.

وی ادامه داد: سهمیه دی ماه ناوگان اعتباری بیش از یکهزار و 231 میلیارد ریال است که در 29 بهمن ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

 

بنزینضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار گفت: این اعتبار در کلیه کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌شود و آنها صرفا در زمان سوختگیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: رانندگان برای کسب اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر «سماس» از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

نظر بینندگان
!
!
!