یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۶:۴۱ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
میزبانی انجمن همگن قطعه سازی کشور از وزیر صنعت
۱۶:۴۱ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
اجاره خودرو
خطوط جدید قطعه سازی به بهره برداری می رسد؛

میزبانی انجمن همگن قطعه سازی کشور از وزیر صنعت

وزیر صنعت، معدن و تجارت در روزهای آینده میهمان انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور خواهد بود تا با حضور وی، خطوط جدید تولید در سه واحد قطعه سازی عضو این انجمن به بهره برداری برسد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور، قرار است علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در روزهای آینده با حضور در سه کارخانه بزرگ تولید قطعه سازی در تهران و شهریار، خطوط جدید تولید قطعات در این واحدها را افتتاح کند.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته، رزم حسینی ابتدا خطوط تولید چراغ های خودرو تارا و دستگاه پی.وی.دی (آبکاری در خلاء) را در شرکت صنایع چراغ اتومبیل مدرن افتتاح خواهد کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه مهمان گروه صنعتی برنز خواهد بود تا علاوه بر بازدید خط تولید ECU و قطعات الکترونیکی و دسته سیم، خطوط جدید تولید صندلی و قطعات تزئینی تارا، منیفلد تیبا، رودری فلاک دار دنا و داشبورد پژو ۲۰۶ را افتتاح کند.

وی در پایان نیز در سایت های شماره ۲ و ۳ شرکت کروز، مهمان ویژه مراسم بهره برداری از مرکز کالیبراسیون موتور و خط تولید ACU خواهد بود.

شرکت های مدرن، برنز و کروز از اعضای فعال انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور هستند و با بهره برداری از خطوط جدید تولید آنها، گامی دیگر در افزایش توانمندی زنجیره تامین خودرو کشور برداشته خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!