چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۱۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
جشنواره فروش اقساطی خودروهای کلاسیک ب ام و
۱۱:۱۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
اجاره خودرو
پرشیا خودرو برگزار می کند؛

جشنواره فروش اقساطی خودروهای کلاسیک ب ام و

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، برای اولین بار و همزمان با رونمایی از برند پرشیا کلاسیک، اقدام به برگزاری جشنواره فروش اقساطی و اعتباری خودروهای کلاسیک ب ام و در پرشیا خودرو کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، در این جشنواره که روز جمعه 15 اسفند ماه از ساعت 11 الی در 16 در شوروم مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلومتر 6 جاده مخصوص تهران کرج برگزار می شود، انواع خودروهای کلاسیک ب ‌ام و در معرض بازدید عاشقان خودروهای کلاسیک و عموم قرار می گیرد و مشتریان علاقمند می توانند خودرو کلاسیک مورد علاقه خود را با 50 درصد پیش پرداخت و اقساط 12 ماهه خریداری نمایند. در کنار فروش خودروهای کلاسیک ب ام و، فروش نقد و اقساط خودروهای دیگر همچنان به قوت خود باقی است.

 

پرشیا کلاسیکلازم به ذکر است که تمام این خودروها در واحد پرشیا کلاسیک بازسازی شده و به جهت آسودگی خیال مشتریان و خریداران عزیز خودروهای کلاسیک ب ام و با گارانتی یک سال پرشیا خودرو و یک سال BSI که شامل سرویس های دوره ای رایگان است، ارائه می شوند.

علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0214591 داخلی 3 تماس حاصل کرده و یا به وب سایت پرشیا خودرو به آدرس www.persiakhodro.irمراجعه نمایند.

 

!
!
!