سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۲۳:۲۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
اجرای تعهدات 2 محصول ایران خودرو به سال آینده موکول شد
۲۳:۲۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
اجاره خودرو
کاهش تعهدات ایران خودرو به 6000 محصول تا پایان سالجاری؛

اجرای تعهدات 2 محصول ایران خودرو به سال آینده موکول شد

تعهدات تمامی محصولات ایران خودرو به جز دو خودرو هایما و 207 اتوماتیک سقف شیشه ای، قبل از آغاز سال کاری 1400 به روز خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، با اعلام این خبر با تاکید برکاهش تعهدات معوق به شش هزار دستگاه خودرو گفت: فقط تعهدات معوق شش هزار دستگاه محصولات هایما و 207 اتوماتیک با سقف شیشه‌ای در آغاز سال کاری آینده باقی خواهد ماند که این تعداد نیز در ماه‌های ابتدایی این سال به روز خواهد شد.

وی افزود: در سال 99 و در شرایط سخت تحریم و کرونا، برنامه های تولید و عرضه ایران خودرو به بهترین شکل ممکن مدیریت و با اطمینان از به‌روزآوری تعهدات معوق، تعهدات جدیدی ایجاد شد.

رحمانی ضمن تاکید بر به روز بودن تحویل 13 برنامه فروش فوق العاده در سال 99، گفت: قرارداد حدود 150 هزار تعهد فروش فوری فعال شده و تمامی تعهدات در این بخش زودتر از موعد، به مشتریان تحویل شده است؛ میانگین تحویل خودرو در فروش های فوری به 40 روز رسیده است.

وی با بیان این‌که ایجاد آرامش در بازار خودرو را به دقت دنبال کرده‌ایم، تصریح کرد: افزایش عرضه، سبب شکست حباب بازار و ایجاد روند کاهش در قیمت بازار شده است.

رحمانی گفت: ایران خودرو،‌ همسو با راهبردهای وزارت صمت حرکت کرده و مطابق با مصوبات و تصمیمات کمیته خودرو، برنامه های متنوع فروش محصولات را در سال جاری به اجرا گذاشته است. علاوه بر فروش فوق‌العاده، نیاز بخشی از مشتریان از طریق طرح های پیش فروش و مشارکت در تولید تامین شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!