سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۰:۰۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
تعهدات معوق سایپا به زیر 30 هزار خودرو رسیده است
۰۰:۰۴ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
اجاره خودرو
قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا:

تعهدات معوق سایپا به زیر 30 هزار خودرو رسیده است

قائم مقام فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: تعهدات معوق شرکت سایپا به زیر 30 هزار دستگاه خودرو رسیده و تمام این خودروها تولید شده است.

به گزارش پرشین خودرو، مجید باقری، با اعلام این خبر اظهار داشت: 13 اسفند ماه سال گذشته حدود 125 هزار تعهد معوق در گروه سایپا داشتیم که تا هفت ماه بازه تحویل به تاخیر افتاده بود و امروز این رقم به زیر 30 هزار تعهد معوق با دامنه تاخیر 45 روز رسیده است.

وی با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه سال قبل 75 درصد تعهدات معوق کاهش یافته است، تصریح کرد: تمام 30 هزار دستگاه تعهد معوق سایپا تولید و در پارکینگ موجود است.

 

مجید باقری، تعهدات معوق سایپا


باقری ادامه داد: ما در حال حاضر با پدیده ای به نام خودروهای ناقص مواجه هستیم بطوریکه یک خودرو از حدود سه هزار و 500 قطعه و مجموعه تولید می شود و در این 30 هزار خودرو تعهد معوق سه هزار و 498 قطعه و مجموعه آن تهیه شده و شاید در دو قطعه که منشاء خارجی هم دارد با کمبود و نبود قطعه مواجه هستیم.

قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا با تاکید بر اینکه هر تعداد خودرو تولید شود تا پایان سال تحویل مشتریان خواهد شد، اضافه کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در ایام نوروز نیز همکاران حوزه تکمیل کاری خودروها در شرکت سایپا حضور دارند و نسبت به تحویل خودروهای کامل شده اقدام خواهیم کرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که شرکت سایپا تا پایان فروردین ماه سال 1400 تعهدات معوق باقی مانده نداشته باشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!