یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۸:۳۵ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
فروش ویژه کمپرسی 2631E یورو 5 آمیکو آغاز شد
۰۸:۳۵ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
اجاره خودرو
مدیر فروش ارس خودرودیزل:

فروش ویژه کمپرسی 2631E یورو 5 آمیکو آغاز شد

طرح ویژه فروش نقدی کمپرسی 2631E آمیکو محصول جدید ارس خودرو دیزل از امروز 18 اسفند ماه جاری آغاز شد.

به گزارش پرشین خودرو، وحید عبدالمحمدی مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل، با اعلام این خبر گفت: کمپرسی 2631 که از محبوب ترین خودروهای سنگین تجاری ساخت داخل به شمار می رود، جزء خودروهای اصلی صنایع و معادن و راهسازی در کشور است.

به گفته وی، مدل جدید این خودرو با موتور 400 اسب بخاری و گشتاور 1950 نیوتن متر در هفته قبل رونمایی شد و از امروز در سبد فروش نقدی شرکت ارس خودرو دیزل قرار گرفته است.

مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل افزود: مشتریان می توانند این خودرو را به صورت نقدی و با اتاق بار با قیمت دو میلیارد و 650 میلیون تومان خریداری کنند.

وی اضافه کرد: این خودرو با رنگ کابین زرد و به صورت 40 روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهد شد‌.

 

آمیکوعبدالمحمدی تصریح کرد: مشتریان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های آمیکو در سراسر کشور مراجعه و یا با شماره تلفن های 02148019 ( داخلی پنج) و 02144566232  ( دفتر مرکزی) تماس حاصل نمایند.

یادآور می شود: کمپرسی 2631E آمیکو با استاندارد آلایندگی یورو 5 پلاس ( EEV)، گیربکس فول سنکرونیزه 14 دنده Fast gear، ظرفیت محور های عقب هر کدام 16 تن در مجموع 32 تن با استفاده از تکنولوژی ۰MAN شاسی دو لایه، سیستم ادبلو و ECU ساخت کمپانی Bosch، جعبه فرمان ساخت ZF ، ترمز و سیستم مدار باد خودرو Wabco ،ترمز موتور CRB تکنولوژی ۰jacobs سیستم ترمز و ایمنی ۰ABS, EBL, ASR بخاری درجا Eberspacher آلمان سیستم پدال گاز ساخت کمپانی Williams و سیستم کلاچ ساخت Eaton تولید و عرضه می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!