پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۹:۴۸ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۳
نصب لوگوی جدید رنو روی یک نمونه اولیه مدل پنج
۰۹:۴۸ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۳
رنو هم سراغ خودروهای برقی می رود؛

نصب لوگوی جدید رنو روی یک نمونه اولیه مدل پنج

رنو که در نظر دارد تا سال ۲۰۲۵ از ۱۴ خودروی برقی رونمایی کند، لوگوی جدید این برند را روی نمونه نخستین مدل پنج نصب کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، شرکت رنو اعلام کرد لوگوی جدید که برای نخستین بار بر روی یک نمونه اولیه خودروی برقی مدل پنج رونمایی شد، به تدریج و تا سال 2024 بر روی تمامی محصولات این شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین به گفته رنو تمرکز این خودروساز در اینده بر روی تولید و توسعه خودروهای برقی خواهد بود. بوگوی جدید که به شکل دو الماس در هم رفته است دارای یک طراحی سه بعدی است که استفاده از آن را بر روی خودروهای برقی زیباتر می سازد.

خودرو رنو 5 جدید که به صورت برقی تولید خواهد شد جایگزین نسل قبلی می شود که یکی از نوستالژیک ترین تولیدات رنو محسوب می شود.

ژیل ویدال- مدیرعامل رنو- با بیان اینکه بازخورد خوبی از مشتریان در خصوص لوگوی جدید گرفته شده است، افزود: رنو خود را آماده دستیابی به اهداف جدید می کند و باید خود را با نیازهای جدید بازار وفق دهیم.

 

لوگودر راستای استراتژی جدید شرکت رنو برای ورود جدی تر به عرصه خودروهای برقی قرار است تا سال 2025 این شرکت 14 خودروی برقی رونمایی کند که از این تعداد هفت خودرو به صورت کامل برقی و هفت خودرو نیز هیبریدی خواهند بود. از آنجایی که کشورهای عضو اتحادیه اروپا در سال های اخیر مشوق های زیادی برای خودروهای برقی در نظر گرفته اند و بزرگ ترین بازار رنو نیز کشورهای اروپایی هستند، توسعه خودروهای برقی نقش مهمی در تضمین سودآوری این شرکت در اینده خواهد داشت.

لوگوی جدید رنو که بیشتر برای خودروهای برقی طراحی شده است نهمین لوگوی این شرکت از زمان تاسیسش در سال 1925 میلادی تاکنون محسوب می شود. لوگو به شکل الماس در چهار مرحله در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار گرفت و لوگوی رونمایی شده الهام گرفته از لوگوی محبوب سال 1972 است که برای حدود 20 سال در محصولات این شرکت مورد استفاده قرار می گرفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!