پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۳
طرح ویژه خدمات امدادی «پرشیا خودرو» آغاز شد + جزئیات
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

طرح ویژه خدمات امدادی «پرشیا خودرو» آغاز شد + جزئیات

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در ایران، سطح ویژه ای از خدمات امداد خودرویی را در سراسر کشور ارائه می کند.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح ویژه خدمات امدادی پرشیا خودرو که با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و دارندگان خودروهای ب ام و و مینی انجام می شود، طیف گسترده ای از خدمات امداد جاده ای خودرو اعم از خدمات سرویس و تعمیرات در درب منزل یا محل کار شما، انجام همه سرویس های دوره ای، ارائه خدمات مکانیکی و الکترونیکی قابل رفع در محل، تعویض لاستیک در محل، ارائه خدمات سوخت رسانی بصورت امدادی، بازدید فنی قبل از سفر با ایاب و ذهاب رایگان در نقاط کشور قابل انجام است.

همچنین برای اولین بار در کشور خدمات حمل در نقاط کشور برای خودرو های حادثه دیده (تصادفی) بصورت کاملا رایگان انجام می پذیرد .

بسته به نیاز مشتریان خدمات HOME TO HOME قابل ارائه است و مشتریان می توانند با درخواست این خدمت از درب منزل خودرو خود را تحویل پرسنل امداد پرشیاخودرو داده و خودرو با خودروبر به تعمیرگاه انتقال پیدا کرده و پس از انجام تعمیرات مورد نیاز، خودرو به منزل مشتری بازگردانده می شود.

 

امدادخودرودر طرح جدید خدمات امدادی پرشیا خودرو مشتریان می توانند در تمامی شرایط و موقعیت ها درخواست استفاده از خدمات حمل خودرو داشته باشند و خودروهای امدادی و خودربر پرشیا خودرو در کوتاهترین زمان پاسخگوی نیاز مشتریان خواهند بود.

از امکانات جدید در بخش خدمات سیار می توان به فروش قطعات خودرو و فروش اکسسوری بصورت سیار و در محل اشاره کرد.

مشتریان و علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت persiakhodro.irمراجعه و یا با شماره های 0214591 و 1885 تماس حاصل کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!