پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۷:۳۷ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
ارائه خدمات پس از فروش در ایام نوروز توسط نمایندگان منتخب آمیکو
۱۷:۳۷ | ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
اجاره خودرو
مدیر خدمات پس از فروش ارس خودرو دیزل اعلام کرد:

ارائه خدمات پس از فروش در ایام نوروز توسط نمایندگان منتخب آمیکو

مدیر خدمات پس از فروش ارس خودرو دیزل از ارائه خدمات توسط نمایندگی‌های منتخب آمیکو در طرح امداد نوروزی سال ۱۴۰۰خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، عباس حاج محمد علی ضمن تبریك سال نو به تمام هموطنان، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایندگی‌های منتخب آمیکو با آغاز سال نو با تمام توان آماده خدمت‌رسانی به مشتریان محترم آمیکو هستند.

وی ادامه داد: وظیفه شبكه خدمات پس از فروش آمیکو در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفرهای نوروزی است و با توجه به حجم سفرهای نوروزی، نمایندگی‌های منتخب آمیکو همزمان با آغاز سال نو با آماده خدمت‌رسانی به مشتریان آمیکو هستند.

 

آمیکورضا گل محمدی كیفیت در خدمات را اصل اساسی و مهم در جلب رضایت مشتریان دانست و گفت: شبكه خدمات پس از فروش با تمام توان در تلاش است بهترین خدمات را در كوتاه‌ترین زمان ممكن به مسافران نوروزی ارائه نماید.

 

آمیکووی ادامه داد: ۵ ناوگان امدادی كه بصورت پایگاههای ثابت و سیار در این طرح فعال هستند. ضمن اینكه ۱۱ نمایندگی به صورت یك شیفت به ارائه خدمت به مشتریان گروه صنعتی امیکو خواهند بود.

گل محمدی تاكید كرد: در ماههای پایانی سال ۹۹ پیش‌بینی‌های لازم برای تأمین قطعات یدكی مورد نیاز در طرح امداد نوروزی انجام شد كه به این ترتیب در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ با مشكلی به نام كمبود قطعه مواجه نخواهیم بود؛ ضمن اینكه قطعات مورد نیاز در كمترین زمان ممكن به تمام نقاط كشور ارسال می‌شوند.

مدیر خدمات پس از فروش آمیکو افزود: امیدوارم هموطنان عزیز در طول سفر با مشكلی مواجه نشوند اما اگر احیانا مشكلی پیش آمد می‌توانند با شماره تلفن ۴۵۷۴۱ -۰۲۱ تماس بگیرند. بعد از اجرای طرح هم مركز تماس با مشتریان ارس خودرو دیزل (۴۸۰۱۹-۰۲۱) آماده دریافت نظرات هموطنان محترم درباره خدمات امدادی است.

 

لیست نمایندگی های فعال آمیکو در نوروز

 

نمایندگی آمیکو

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!