دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۰:۰۴ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۶
1507 موتور شاهین در مگاموتور تولید شد
۱۰:۰۴ | ۱۴۰۰/۰۱/۰۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

1507 موتور شاهین در مگاموتور تولید شد

مگاموتور در سال گذشته موفق به تولید یک هزار و 507 دستگاه موتور برای خودرو شاهین شد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد شفیعی معاون برنامه ریزی و لجستیک مگاموتور، با اعلام این خبر گفت: این شرکت با تولید بیش از 282 هزار دستگاه موتور تیبا تا اواسط اسفندماه 99 توانست رکورد جدیدی را در تولید خانواده موتور برای محصولات خانواده ایکس200 ثبت کند.

وی با اعلام خبر رشد 63 درصدی در تولید انواع موتور خانواده ایکس 200 در سال 99 نسبت به سال 98 در مگاموتور گفت: یکی از برنامه های بلندمدت مگاموتور استفاده بهینه از امکانات داخلی است که در این راستا با همکاری تمامی کارکنان در حوزه های مختلف به خصوص برنامه های عملیاتی موفق در برنامه ریزی، تامین و تولید توانستیم رکورد جدید را ثبت کنیم.

معاون برنامه ریزی مگاموتور افزود: عبور از رکورد تولید موتور تیبا در حالی صورت گرفت که با توجه به تحریم های بین المللی و محدودیت های شدید بانکی و مالی و همچنین محدودیت های کرونایی، سال 99 یکی از سخت ترین سال های تولید برای صنعت خودروسازی کشور بوده است.

شفیعی با اشاره به برنامه تولید محصول جدید شاهین در سایپا و برنامه های بلندمدت سایپا مبنی بر تولید موتور شاهین و حذف پراید در سبد تولید محصولات گروه تاکید کرد: با حمایت های مدیریت ارشد گروه، مدیرعامل مگاموتور و اعضای هیئت مدیره در تسریع و تسهیل فرایند های جاری مگاموتور، توانستیم با تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص و همت تمامی کارکنان، تولید یک هزار و 507 دستگاه موتور شاهین را محقق و ثبت کنیم.

معاون برنامه ریزی و لجستیک مگاموتور در پایان گفت: تولید پایدار و روند افزایش تولید در شرکت مگاموتور در سال "جهش تولید" با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در پیشگیری از بیماری کرونا با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد محقق شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!