پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۲:۵۷ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۵
نقش مهم کروز در جلوگیری از واردات و داخلی سازی قطعات خودرو
۱۲:۵۷ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۵
نماینده مردم جیرفت در مجلس مطرح کرد:

نقش مهم کروز در جلوگیری از واردات و داخلی سازی قطعات خودرو

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: این بنگاه اقتصادی با داخلی سازی بسیاری از قطعات مهم سبب شده تا دیگر نیازی به واردات نداشته باشیم.

به گزارش پرشین خودرو، ذبیح‌الله اعظمی ساردویی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی به کارنامه موفق قطعه سازی کروز در امر اشتغالزایی اشاره کرد و گفت: کروز با جذب نیروی انسانی بالغ بر 12 هزار نفر و حدود 250 نخبه دانشگاهی کار قابل تقدیری انجام داده و موجب افتخار آفرینی در کشور شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به توانمندی کروز در داخلی سازی قطعات نیز اشاره و تصریح کرد: نمایندگان ملت در چارچوب وظیفه قانون گذاری از مجموعه های نظیر کروز حمایت خواهند کرد تا چرخ تولید و صنعت در این کشور به قوت خویش ادامه یابد.

 

کروزاعظمی ساردویی با تقدیر و تشکر از مدیران کروز بر ضرورت حمایت از چنین بخش های موفقی تاکید کرد و افزود: مجلس شورای اسلامی در چارچوب وظیفه قانون گذاری هر نوع حمایت و پشتیبانی را از مجموعه های نظیر کروز خواهد داشت تا چرخ تولید و صنعت در این کشور به قوت خویش ادامه یابد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این نکته که فرزندان این مدیران به جای اشتغال در کشورهای خارجی در ایران حضور دارند تا چرخ کارخانه هایی نظیری کروز با سرعت هرچه تمام تر بچرخد، خاطرنشان کرد: این مسئله قابل تقدیر است و به چنین مجموعه های توانمند و اثر گذاری در کشور افتخار می کنم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه درحالی از سایت شماره 2 شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید کردند که این شرکت با تکیه ‌بر دانش بومی و به‌کارگیری از مهندسان ایرانی توانسته در زمینه داخلی‌سازی قطعات الکترونیکی نظیرECU ، ACU و... به خود کفایی برسد و نیازهای خودروسازان داخلی را در زمینه تامین قطعات الکترونیکی استراتژیک مرتفع سازد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!