پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۳:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
 نحوه ورود و خروج خودروها به و از شهرهای قرمز و نارنجی
۱۳:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تشریح کرد:

نحوه ورود و خروج خودروها به و از شهرهای قرمز و نارنجی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهرهای گروه قرمز و نارنجی ممنوع و خروج خودروها با پلاک بومی از این شهرها نیز ممنوع است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: بر اساس گزارش های دریافتی در حال حاضر ترافیک در تمامی جاده های کشور روان و در حال حرکت است.

وی ادامه داد: ساعت 00:20 روز جاری، 17 فروردین‌ماه، یک مورد حادثه تصادف ناوگان عمومی گزارش شد که در محور گرمسار-سرخه استان سمنان رخ داد. این اتوبوس با 20 نفر سرنشین از مبدا قم به مقصد مشهد در حرکت بوده که اتوبوس اسکانیا با خروج از جاده دچار حادثه می شود. بر اساس بررسی ها علت این حادثه عدم توجه به جلو بوده که منجر به مجروح شدن دو تن شده بود.

 

ممنوعیت ترددرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص محدودیت و ممنوعیت های اعمال شده در پی تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا نیز اظهار کرد: ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهرهای گروه قرمز و نارنجی ممنوع و خروج خودروها با پلاک بومی از این شهرها هم ممنوع است.

وی با بیان اینکه ثبت تخلفات ترددهای غیرمجاز در این طرح توسط دوربین‌های مکانیزه ثبت تخلف در شهرها، جاده ها و تیم‌های گشتی پلیس انجام می شود گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت های تردد شبانه خودروها در تمامی شهرهای گروه قرمز، نارنجی،‌ زرد و آبی از ساعت 22 تا 3 بامداد کماکان ادامه خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!