پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۳:۳۷ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
افزایش کرایه‌های حمل‌و نقل عمومی از خردادماه انجام می شود
۱۳:۳۷ | ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
اجاره خودرو
در پی مخالفت استانداری تهران با افزایش کرایه از اردیبهشت؛

افزایش کرایه‌های حمل‌و نقل عمومی از خردادماه انجام می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با افزایش کرایه‌های حمل‌و نقل عمومی از اول اردیبهشت مخالفت کرد و زمان آن را از ۳۱ خرداد اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، عبدالرضا چراغعلی در مورد افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی اظهار کرد: بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران و تأیید کمیته انطباق در فرمانداری تهران نرخ حمل و نقل عمومی با توجه به تورم و مشکلاتی که متوجه قشر رانندگان و مالکین خودروهای شخصی و سازمانی بوده پس از کارشناسی های متعدد نهایتاً با 25 درصد افزایش نرخ برای مترو و اتوبوس‌های حمل و نقل عمومی و 35 درصد افزایش نرخ تاکسی‌ها موافقت شد.

وی ادامه داد: این افزایش نرخ از 31 خردادماه اجرایی خواهد شد؛ به این ترتیب هرگونه افزایش تا پیش از این زمان غیرقانونی است و وجاهت قانونی ندارد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران تأکید کرد: به دلیل شرایط بیماری کرونا و مشکلات و ملاحظاتی که برای شهروندان وجود دارد از همه رانندگان، بخش‌های خصوصی و سازمان‌های شهرداری تقاضا می‌شود که برنامه زمانبندی را تنظیم و پایان خرداد ماه برای اجرای این مصوبه را مدنظر قرار دهند؛ در غیر این صورت هرگونه افزایش مغایر با مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و در نتیجه مغایر با قانون خواهد بود.

گفتنی است؛ محمد روشنی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران روز گذشته از از افزایش 35 درصدی نرخ کرایه های تاکسی از اول اردیبهشت خبر داده بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!