چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۰۸:۳۶ | ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
رعد و برق و وزش باد شدید در برخی استان ها
۰۸:۳۶ | ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
اجاره خودرو

رعد و برق و وزش باد شدید در برخی استان ها

سازمان هواشناسی اعلام کرد: از امروز تا سه شنبه، شاهد بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در برخی استان‌ ها از جمله تهران خواهیم بود.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس تحلیل جدیدترین نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز سامانه بارشی در شمال شرق و شرق کشور فعال است. بر این اساس در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، ارتفاعات شرق مازندران، سمنان و گلستان رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در برخی مناطق بارش تگرگ، در استان‌های خراسان جنوبی، یزد،‌ ارتفاعات کرمان و شرق اصفهان نیز بارش پراکنده همراه با رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

فردا شنبه 28 فروردین در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، ارتفاعات یزد و کرمان بارش پراکنده پیش بینی شده است. یکشنبه در ارتفاعات استان‌های اصفهان،‌یزد، فارس و کرمان و روزهای دوشنبه و سه شنبه در ارتفاعات هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان گاهی افزایش ابر و بارش پراکنده روی می‌دهد و در سایر مناطق کشور آسمان صاف است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از بعدازظهر جمعه تا اوایل شنبه در استان‌های سمنان،‌ تهران،‌ البرز، قم، شمال و شرق اصفهان، ایلام و غرب خوزستان در برخی ساعات وزش باد شدید همراه با گردوخاک پیش بینی شده است. همچنین طی دو روز آینده خلیج‌فارس به‌ویژه نواحی مرکزی و شرقی آن و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!