دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۷:۴۱ | ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
جریمه 4500 خودروی غیربومی در مازندران
۱۷:۴۱ | ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
اجاره خودرو
رییس پلیس راه مازندران:

جریمه 4500 خودروی غیربومی در مازندران

رییس پلیس راه مازندران گفت که با اعمال محدودیت‌های جدید کرونا ، چهار هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی غیربومی طی یک هفته گذشته علاوه بر حریمه، به شهرهای مبدا بازگردانده شدند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ علیرضا قدمی روز جمعه با بیان اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان در 57 نقطه مبادی ورودی به مازندران حضور دارند، افزود : افرادی که بدون داشتن مجوز قصد ورود به مازندران را داشته باشند ، اعمال قانون و به مبدا بازگشت داده می‌شوند.

وی اظهار داشت: برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ، جریمه ورود خودروهای غیربومی به مازندران در شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز بابت هر شبانه‌ روز 10 میلیون ریال و در مناطق دارای وضعیت نارنجی نیز پنج میلیون ریال است.

سرهنگ قدمی با اعلام این که ارائه شناسنامه به تنهایی برای ورود به مازندران و بومی محسوب شدن کافی نیست، گفت: افراد دارای خودروی پلاک غیربومی حتما باید از فرمانداری شهر محل سکونتشان یا بخشداری مجوز برای ورود به مازندران را داشته باشند تا اجازه ورود به استان به آنها داده شود.

 

جریمه خودروفرمانده پلیس راه مازندران از تشدید محدودیت‌های کرونایی در مبادی ورودی خبر داد و افزود: گشت‌های کنترل پلیس راه استان در محدوده تونل کندوان محور چالوس، محدوده پلور در محور هراز، ورودی شهر پل سفیدسوادکوه ، سه راهی تلمادره محور ساری - سمنان و ورودی گیلان به مازندران در رامسر مستقر هستند و به خودروهای غیربومی فاقد مجوز لازم به هیچ عنوان اجازه ورود به استان نخواهند داد.

سرهنگ قدمی وضعیت تردد خودور در جاده‌های ارتباطی مازندران درزمان حاضر را عادی و روان توصیف کرد و گفت که مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!