شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۰:۲۱ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
مقصر اختلال در واریز سهمیه‌ بنزین تاکسی‌های اینترنتی کیست؟
۱۰:۲۱ | ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
اجاره خودرو

مقصر اختلال در واریز سهمیه‌ بنزین تاکسی‌های اینترنتی کیست؟

عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی گفت: تاخیر در واریز سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی هیچ ارتباطی با اتحادیه کسب و کار‌های مجازی ندارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، رضا الفت نسب عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی اظهار کرد: به تازگی برخی از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی سهمیه ماهانه بنزین خود را در زمان مشخص و به مقدار دقیق دریافت نمی‌کنند که در این باره متولیان وزارت نفت، اتحادیه کسب و کار‌های مجازی را مقصر این اختلال دانسته‌اند.

او افزود: لازم به ذکر است که اتحادیه هیچ ارتباطی با این اختلال ندارد و چرا که ما میزان سهمیه‌ها را حتی در مواقعی پیش از زمان موعد به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارجاع داده‌ایم.

 

بنزینعضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی بیان کرد: اما متاسفانه مشکلی که در این زمینه وجود دارد، نحوه دریافت و انتقال این آمار‌ها است. در حال حاضر شرکت‌های تاکسی اینترنتی اطلاعات را به اتحادیه کسب و کار‌های مجازی ارجاع می‌دهند و اتحادیه پس از بررسی‌ نهایی به صورت دستی، آن را به وزارت نفت ارسال می‌کند که این روش در دنیای امروز بسیار پیش پا افتاده است.

لزوم راه اندازی هرچه سریعتر سامانه اطلاعات سفر

الفت نسبت ادامه داد: از چند ماه گذشته قرار بود سامانه‌ای به نام سماس (سامانه اطلاعات سفر) به دست وزارت کشور راه اندازی شود که این سامانه می‌توانست فرآیند تخصیص سهمیه به وسایل نقلیه را بسیار ساده و بدون مشکل کند، اما هنوز خبری از راه اندازی این سامانه نیست.

او در پایان تصریح کرد: فرآیند سامانه سماس به این شکل است که راننده‌های تاکسی اینترنتی اطلاعات هویتی خود را در سامانه وارد می‌کنند و پیماش آن‌ها در طول ماه در سامانه به صورت خودکار ثبت می‌شود و معاونت مربوطه وزارت نفت با دسترسی به اطلاعات رانندگان، سهمیه ماهانه را دقیق و به موقع به حساب آن‌ها واریز می‌کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!