جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۳۰ | ۱۴۰۰/۰۳/۰۳
نخبه کشی در ایران خودرو ممنوع است
۱۰:۳۰ | ۱۴۰۰/۰۳/۰۳
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

نخبه کشی در ایران خودرو ممنوع است

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به هنر مدیریت منابع انسانی و ایجاد انگیزه و دمیدن روح خلاقیت در بین پرسنل برای رشد و شکوفایی آنان گفت: نخبه کشی در هر سطحی از سازمان ممنوع است.

به گزارش پرشین خودرو، کمیته راهبردی استعدادیابی، با هدف ایجاد بستر و فرصت مناسب برای رشد و شکوفایی کارشناسان کلیدی، نیروهای تحصیل کرده جوان و نخبه در گروه صنعتی ایران خودرو تشکیل می شود.

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، در جلسه هم اندیشی طرح توسعه استعدادهای مدیریتی در سطح این گروه صنعتی گفت: نیروی انسانی خلاق و پویا، آهنگ رشد و توسعه صنعتی کشور را شتاب می‌بخشد.

وی، مهم‌ترین هدف تشکیل کمیته راهبردی استعدادیابی را ایجاد پشتوانه عظیمی از سرمایه انسانی متخصص برای صنعت خودرو و صنایع وابسته دانست و افزود: در این کمیته از نظرات پیشکسوتان صنعت خودروی کشور و صاحب نظران نیز استفاده می شود.

مقیمی تاکید کرد: محصول ایران خودرو تنها خودرو نیست بلکه سرمایه‌های اجتماعی آن است که مسیر ورود به بازار های صادراتی را هموار می کند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خاطرنشان کرد: سرمایه انسانی ایران خودرو از نظر مهارت، خلاقیت و هوش در سطح بالایی قرار دارد.

وی بر نهادینه شدن عرق و تعلق سازمانی در بین سرمایه‌های انسانی شرکت تاکید کرد و گفت: نقش مدیران منابع انسانی در پیاده‌سازی و عملیاتی کردن ایده‌های جدید مدیریتی بسیار مهم است.

 

جلسه هم اندیشی ایران خودرو

در ادامه این جلسه هم اندیشی، محمد گلچین راد معاون توسعه منابع انسانی گروه صنعتی ایران‌ خودرو، و فرزانه اصلی بیگی مدیر مطالعات و برنامه ریزی منابع انسانی، گزارشی در زمینه رویکرد منتخب مدیریت استعداد در شرکت ایران خودرو ارایه کردند.

گلچین راد گفت: بعد از شناسایی تخصصی مشاغل، در سال جاری زمینه ایی برای مشارکت کارشناسان و تکنیسین ها جهت شناسایی شاغلین کلیدی فراهم میاید، در این طرح شناسایی مدیریت مطلوب استعدادها به عنوان یک ضرورت استراتژیک در ارتقای تاب آوری و توسعه پایدار سازمان در نظر گرفته و شاغلین کلیدی در مشاغل کلیدی، پس از شناسایی مورد حمایت مادی و معنوی گروه قرار خواهند گرفت و با توسعه آنها آینده گروه صنعتی ایران خودرو به دست پرتوان ایشان سپرده خواهد شد.

وی افزود: ریسک منابع انسانی یکی از پنج ریسک مهم در صنایع است و ریسک مدیریت استعداد در این میان از اهمیت زیادی برخوردار است.

گلچین راد تاکید کرد: ایران خودرو با داشتن سرمایه‌های عظیم انسانی توانمند و گروه‌های شغلی و تخصص های متنوع کلیدی، مستلزم راهبری و معماری سازمانی است.

در جلسه هم اندیشی طرح مدیریت و پرورش استعدادهای سازمانی شرکت ایران خودرو، مدیران عامل شرکت ایساکو، گسترش سرمایه گذاری، ایران خودرو خراسان و نیرو محرکه و هم چنین جمعی از مدیران ارشد به صورت حضوری و همچنین بر خط حضور و به هم اندیشی پرداختند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!