چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۴۱ | ۱۴۰۰/۰۳/۰۷
 توقیف ۱۷ دستگاه موتورسنگین غیرمجاز در تهران
۱۶:۴۱ | ۱۴۰۰/۰۳/۰۷
اجاره خودرو

توقیف ۱۷ دستگاه موتورسنگین غیرمجاز در تهران

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف ۱۷ دستگاه موتورسیکلت سنگین از ابتدای سال جاری تاکنون در معابر پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ علی همه‌خانی با اشاره به اجرای طرح توقیف موتورسیکلت های سنگین در شهر تهران که از ابتدای سالجاری به اجرا درآمده است، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی با موتورسیکلت‌های سنگینی که بدون مجوز در تهران اقدام به تردد کنند، برخورد خواهد کرد و در همین راستا نیز تاکنون 17 دستگاه موتورسکیلت سنگین توقیف و به پارکینگ منتقل شده است.

وی با بیان اینکه هفدمین موتورسیکلت در ساعت 13:30 امروز جمعه در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت، نرسیده به جوانمردان شناسایی و توقیف شد، گفت: راکب این موتورسکیلت مشغول لایی کشی و انجام حرکات مخاطره آمیز در بزرگراه بود که از سوی توسط تیم پلیس راهور تهران بزرگ متوقف شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه طرح توقیف موتورسیکلت‌های سنگین بدون پلاک و بدون مجوز در سطح شهر تهران ادامه دارد، گفت: پلیس راهور تهران بزرگ با ناقضین قانون، هنجارشکنان و راکبان موتورسیکلت‌های سنگین که باعث ایجاد مزاحمت و سروصدا می‌شوند و با حرکات نمایشی جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند برخورد قانونی کرده و موتورسیکلت آنها نیز توقیف می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!