چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۱۹ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
توضیحات شهرداری در مورد رفع اختلال در چراغ راهنمایی نارمک
۱۰:۱۹ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
اجاره خودرو

توضیحات شهرداری در مورد رفع اختلال در چراغ راهنمایی نارمک

شهرداری تهران در مورد رفع اختلال در عملکرد چراغ راهنمایی نارمک توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: پس از بررسی ها در زمان اختلال در عملکرد چراغ راهنمایی، جریمه‌ها پاک می شود.

به گزارش پرشین خودرو،  شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای در مورد وضعیت چراغ‌های راهنمایی و رانندگی توضیح داد: "چندی پیش کلیپی در شبکه‌های مجازی تحت عنوان اختلال در عملکرد چراغ‌ راهنمایی تقاطع نارمک- 46 متری سمنگان منتشر شد که به اطلاع شهروندان گرامی می‌رساند چراغ راهنمایی مورد اشاره سریعاً رفع مشکل شد و نسبت به تعویض قطعه اقدامات لازم انجام و در حال حاضر مشکلی در عملکرد چراغ مشاهده نمی‌شود.

 

چراغ راهنماییلازم به توضیح است که تمامی تخلفات ثبت شده توسط سیستم‌ های ثبت تخلف هوشمند طی دو مرحله توسط اپراتورها چک و بررسی می‌شود و در زمانی که اختلالی در عملکرد چراغ راهنمایی وجود داشته باشد در این حالت هیچ پلاکی جریمه نمی‌شود و رکوردهای ثبت شده در سیستم مخدوش اعلام می‌شود.

چنانچه شهروندان گرامی در تقاطع مذکور مشمول جریمه شده‌اند می‌توانند جهت پیگیری با روابط عمومی شرکت کنترل ترافیک تهران و از طریق شماره 87500 تماس حاصل نمایند."

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!