یكشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
دلیل تأخیر در صدور پیش‌فاکتور‌های نوسازی
۱۰:۴۵ | ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
اجاره خودرو
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور تشریح کرد:

دلیل تأخیر در صدور پیش‌فاکتور‌های نوسازی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور گفت: نظارت بر عملکرد تاکسیران‌ها امری است که توسط سازمان‌های تاکسیرانی مربوطه انجام می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور با اشاره به روند نظارت بر تاکسیران‌ها اظهار کرد: یک سری کارهای کلی همچون سیاست‌گذاری‌های کلان، نوسازی ناوگان و... جهت نظارت بر روند کار تاکسیران‌ها انجام می‌شود و فرآیند نوسازی ناوگان قاعدتا با راهبردهای وزارت کشور و دولت مصوب می‌شود.

وی ادامه داد: نظارت بر عملکرد تاکسیران‌ها امری است که توسط سازمان‌های تاکسیرانی مربوطه انجام می‌شود، بازرسانی در سطح هر شهر وجود دارند که تمام عملکردها را رصد می‌کنند و در صورتی که تخلفی را مشاهده کنند، در کمیته انضباطی تاکسیرانی لحاظ می‌شود و تصمیم‌گیری لازم نسبت به عمل انجام شده اتخاذ می‌شود و همچنین نظارت، نظارت میدانی است.

 

تاکسیمدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور درباره صدور پیش فاکتور تاکسی‌ها برای نوسازی، تصریح کرد: فرآیند نوسازی به این گونه است که مالکان تاکسی‌های فرسوده در هر شهری به درگاه نوسازی مراجعه می‌کنند و نهایتا بعد از آن صدور پیش فاکتور توسط خودروساز انجام می‌شود.

ضامنی اضافه کرد: به علت اختلافاتی که با خودروساز داشتیم، صدور پیش فاکتور یک ماه دچار تغییر شد، اما دوباره این روند در حال انجام و عملیات نوسازی در مدار اجرا قرار گرفته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!