جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۴۴ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۰
فروش لوازم یدکی ایساکو 50 درصد افزایش یافت
۱۰:۴۴ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۰
اجاره خودرو
مدیرعامل ایساکو:

فروش لوازم یدکی ایساکو 50 درصد افزایش یافت

بر خلاف مشکلات تحریم‌های ظالمانه اقتصادی، کرونا و کمبود نظارت بر بازار قطعات تقلبی، ایساکو در سال 99 موفق شد به دستاوردهایی همچون افزایش 50 درصدی فروش لوازم یدکی معادل یک هزار و 200 میلیارد تومان و افزایش سود عملیاتی به میزان یک هزار و 70 درصد دست یابد.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی مونسان مدیرعامل شرکت ایساکو، با اعلام این خبر اظهار داشت: در شرایطی که به دلیل مشکلات اقتصادی، فروش قطعات تقلبی تبدیل به معضل بازار لوازم یدکی شده، فروشگاه‌های مجاز، به عنوان بازوی اصلی فروش لوازم یدکی، متعهدانه در تلاشند که قطعات اصلی و با کیفیت را به دست مشتریان برسانند.

 

همایش سراسری ایساکو


وی که در همایش سراسری فروشگاه‌ های مجاز شرکت ایساکو و مدیران دفاتر منطقه‌ ای سخن می گفت، تصریح کرد که در خرداد ماه امسال نیز موفق به پشت سر گذاشتن رکورد ماهیانه فروش شرکت شدیم.

مونسان با تشریح اهداف فروش و هم‌ اندیشی در خصوص توسعه و ارتقای کیفیت فروش قطعات و لوازم یدکی، گفت: ایساکو در راستای اصلاح فرآیندهای کسب و کار، برنامه‌ای سه ساله را از سال 99 آغاز کرد و طی این برنامه 56 فرآیند در سال گذشته به شکل موثری تغییر یافت که امیدواریم تا پایان سال 1401 با ادامه این تغییرات فرآیندی، بتوانیم به بهترین و پربارترین ساختار تامین و فروش دست یابیم.

وی با اشاره به برنامه‌های کلیدی ایساکو در سال 1400 یادآور شد: به منظور حمایت از شبکه فروشگاه‌های مجاز و مشتریان، طرح فروش تسهیلاتی قطعات با استفاده از «ایساکو کارت» که طی سال‌های اخیر اجرایی شده بود با جدیت بیشتر و تخصیص تسهیلات تا سقف 120 میلیون تومان با همکاری بانک رسالت ادامه خواهد یافت؛ همچنین امسال با فراهم کردن امکان فروش اینترنتی قطعات از طریق فروشگاه‌های مجاز، گام مهم دیگری برای سهولت خرید و افزایش سطح دسترسی مشتریان، خصوصا در شرایط کرونایی برداشته خواهد شد.

مدیرعامل ایساکو در ادامه با ابراز تاسف از این‌که روزانه حجم بالایی از لوازم یدکی در کارگاه‌های زیرزمینی تولید و یا با نوسازی قطعات مستعمل به چرخه مصرف وارد می‌شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر تولیدات مجعول، قطعات وارداتی بی‌کیفیت و درجه چندم نیز در اختیار هموطنان قرار می‌گیرد که افزون بر ایجاد خطرات جانی و مالی برای مردم، باعث فلج شدن تولید داخل و ایجاد مشکلات اقتصادی عدیده برای فروشندگان قطعات اصلی و با کیفیت می‌شود.

در ادامه این همایش بر خط، برخی از صاحبان امتیاز فروشگاه‌های مجاز، مسایل و مشکلات مربوط به حوزه کسب وکار خود را اعلام کردند که مقرر شد برای برررسی و رفع آن کارگروه هایی تشکیل شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!