پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۰
نیوفیس پیکاپ فوتون تونلند در آستانه ورود به بازار +تصاویر
۱۳:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۰
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نیوفیس پیکاپ فوتون تونلند در آستانه ورود به بازار +تصاویر

ایران خودرو دیزل که در سال های گذشته توانسته بود با پیکاپ فوتون تانلند سهمی از این سگمنت بازار را کسب کند، نسخه نیوفیس پیکاپ فوتون تانلند را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، ایران خودرو دیزل یکی از نخستین شرکت هایی بود که تلاش کرد تا پیکاپ های سایزبزرگ را به بازار عرضه کند و این کار را با پیکاپ فوتون تانلند انجام داد.

 

نیوفیس فوتون تونلندپس از عرضه و فروش پیکاپ فوتون تونلند، این شرکت نسخه جدید تانلند را پیش از بازار چین در ایران عرضه کرد که در ابتدای سال شاهد برگزاری کلینیک هایی از نسل جدید فوتون تونلند بودیم.

 

نیوفیس فوتون تونلندایران خودرو دیزل اما فعالیت خود را در سگمنت پیکاپ های سایزبزرگ معطوف به همین دو مدل نکرد و امروز نسخه فیس لیفت شده پیکاپ فوتون تونلند را نیز در دست تولید دارد.

یقینا عرضه سه مدل از پیکاپ فوتون تونلند در مدت زمان بسیار کوتاه ناشی از استقبال بازار از این خودرو است اما تولید سه مدل مختلف از این پیکاپ در زمانی کوتاه اقدامی است که در کمتر خودروساز ایرانی مشاهده شده است و برای خریداران ایرانی تازگی دارد.

 

پیکاپ فوتون تونلندنسخه فیس لیفت پیکاپ فوتون تونلند نسبت به مدل قبلی در مشخصات فنی تغییری نکرده است اما تغییرات ظاهری را می توان نسبتا چشمگیر دانست.

در قسمت عقب رنگ راهنما در چراغ ها و طرح سپر تغییر کرده است.

در نمای جانبی نیز تغییرات تنها مختص به فندرها و تغییر رنگ آن به مشکی شده است.

 

پیکاپ فوتون تونلنداما در قسمت جلو تغییرات سهم بیشتری داشته است و به طور کلی چهره پیکاپ فوتون تونلند را تغییر داده است.

طراحی چراغ های جلو و سپر به طور کامل نسبت به نسخه قبلی تغییر کرده است که چهره متفاوتی به خودرو از نمای روبرو بخشیده است.

داخل کابین پیکاپ فوتون تونلند اما با اعمال تغییرات کامل به طور کلی متحول و از نسخه قبلی جذابتر شده است.

 

پیکاپ فوتون تونلنداین خودرو هر چند هنوز قیمت گذاری نشده است اما بر اساس اطلاعات خبرنگار پرشین خودرو، قطعا رقمی کمتر از 900 میلیون تومان خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
مهدی
vote
۱
vote
۱۴۰۰/۰۷/۲۳
خیلی شیک تراز نسخه قبلی هس.
محمد بازمانده
vote
۰
vote
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
سلام براما کار گرهاارزوست باید چهل سال کار کنیم شاید بتونیم بخریم شاید نه
!
!
!