چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۱۷ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۷
تولید 3 محصول مدیران خودرو متوقف می شود!؟
۱۵:۱۷ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/

تولید 3 محصول مدیران خودرو متوقف می شود!؟

با توجه به فعالیت های شرکت مدیران خودرو در شش ماهه نخست سال جاری و برنامه رونمایی از خودروهای جدید تا پایان سال، پیش‌بینی می‌شود که تولید سه محصول این شرکت متوقف شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مدیران خودرو از اواخر سال جاری در حال تست و بررسی محصولات جدید در ایران است تا با توجه به کمبود تنوع در بازار خودرو ایران بتواند ضمن افزایش تنوع محصولات این برند، سهم خود را در این بازار افزایش دهد.

مدیران خودرو از ابتدای سال جدید تا امروز، محصولات جدیدی از نسخه "فیس لیفت ایکس 22" و "تیگو 5 توربو جدید" تا شاسی بلند لوکس "تیگو 8 پرو" و "آریزو 5 جدید" را رونمایی کرده است اما همچنان برنامه هایی برای معرفی محصولات جدید نظیر "تیگو 7 پرو" و ایکس 55 را در برنامه های خود دارد.

بنا بر یک اصل در روند تولید خودرو، با معرفی محصولات جدید برخی از خودروها از خطوط تولید خارج می شود و به موزه می‌رود، اتفاقی که در ایران بسیار کم رخ داده است.

 

ام وی اممدیران خودرو اما در سال جاری ثابت کرد که سعی در تدوین استانداردهای جدید در صنعت خودرو ایران دارد که فیس لیفت ایکس 22 پرو را می توان نمونه ای از این استانداردها نام برد چرا که بر خلاف روال سابق خودروسازان که تنها فیس لیفت را در تغییر طراحی چراغ ها لحاظ می کردند این شرکت نسخه فیس لیفت ایکس 22 را با ظاهری تغییر یافته و پیشرانه ای جدید راهی بازار کرده است.

در این شرایط که تنوع محصولات مدیران خودرو بیشتر شده است و نسخه های فیس لیفت این شرکت نیز در هفته های آینده وارد بازار می شود، انتظار می رود برخی از خودروهای این شرکت از خط تولید خارج و محصولات جدید جایگزین آن شود.

این پیش بینی که دور از انتظار نیست می تواند سه محصول مدیران خودرو در سگمنت های مختلف را شامل شود.


بر این اساس اگر بنا بر توقف تولید در خطوط مدیران خودرو باشد، پیش بینی می کنیم که "ام وی ام 315"، "ام وی ام ایکس33" و "تیگو 5" از جمله خودروهایی است که پتانسیل خروج از خط تولید این شرکت را دارد.

به هر حال باید صبر کنیم و ببینیم در ماه های آینده چه اتفاقی در این شرکت روی خواهد داد.

!
!
!