یكشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۰۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۱
تولید تیوولی توربو در نورا موتور پارس آغاز شد
۱۳:۰۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/

تولید تیوولی توربو در نورا موتور پارس آغاز شد

نورا موتور پارس که از چندی پیش تولید رکستون G4 و سانگ یانگ تیوولی را آغاز کرده بود این روزها بر اساس شواهد موجود، تولید تیوولی توربو را آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، نورا موتور پارس که در حال تولید رکستون و سانگ یانگ تیوولی در ایران است گویا سرعت تولید و تحویل تیوولی توربو به گروه صنعتی رامک را سرعت بیشتری بخشیده است.

 

تولید تیوولی توربو، نورا موتور پارس، رامک خودرو، تیوولی توربو فایتر، تیوولی توربو مونتاژ، رکستون 2021، گروه صنعتی رامکنورا موتور پارس بر اساس قراردادی با سانگ یانگ کره که اطلاعات چندانی نیز از آن منتشر نشده است وظیفه تولید رکستون 2021 و تیوولی، و تحویل این خودروها به رامک خودرو برای رفع تعهدات معوق این شرکت را بر عهده دارد.

 

تولید تیوولی توربو، نورا موتور پارس، رامک خودرو، تیوولی توربو فایتر، تیوولی توربو مونتاژ، رکستون 2021، گروه صنعتی رامکبر اساس شواهد موجود در وب سایت های فروش خودرو و نمایشگاه های سطح شهر، تحویل تیوولی توربو به حواله داران این محصول آغاز شده است.

همچنین تماس رامک خودرو با برخی حواله داران این محصول در روزهای گذشته نیز افزایش پیدا کرده و قیمتی که برای تکمیل وجه از سوی شرکت اعلام شده رقمی حدود یک میلیارد و 150 میلیون تومان بوده است.

 

تولید تیوولی توربو، نورا موتور پارس، رامک خودرو، تیوولی توربو فایتر، تیوولی توربو مونتاژ، رکستون 2021، گروه صنعتی رامکبه طور مثال یکی از مشتریان رامک خودرو که سال 1396 مبلغ 50 میلیون تومان معادل نیمی از قیمت خودرو را پرداخت کرده بود، به خبرنگار پرشین خودرو گفت: در روزهای گذشته از سوی رامک خودرو در تماس تلفنی اعلام شد که می تواند با تکمیل وجه خودروی خود را تحویل بگیرد.

 

تولید تیوولی توربو، نورا موتور پارس، رامک خودرو، تیوولی توربو فایتر، تیوولی توربو مونتاژ، رکستون 2021، گروه صنعتی رامکوی در خصوص قیمت و نحوه تکمیل وجه نیز خاطرنشان کرد: شرکت برای تکمیل وجه هیچ گونه معادل سازی انجام نداده است و تنها مدعی ارائه تخفیف 50 میلیون تومانی به حواله داران شده است یعنی حواله داران باید خودرو را با قیمت امروز و به صورت نسخه تولید داخل تحویل بگیرند.

اجاره ماشین عروس
!
!
!