چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۴:۴۷ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
تفاوت های پیکاپ فوتون تونلند S و نسخه نیوفیس + فیلم و تصاویر
۱۴:۴۷ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/

تفاوت های پیکاپ فوتون تونلند S و نسخه نیوفیس + فیلم و تصاویر

ایران خودرو دیزل با معرفی نسخه نیوفیس از پیکاپ تونلند S تعداد پیکاپ های این شرکت را به سه مدل رساند اما تفاوت های نسل اول و نسخه نیوفیس پیکاپ فوتون تونلند S در چیست؟

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، به صورت خلاصه باید گفت عمده تغییرات پیکاپ فوتون تونلند S اس و نسخه نیوفیس پیکاپ فوتون تونلند S اس در ظاهر خودرو و طراحی کابین خلاصه شده است و این خودرو از لحاظ مشخصات فنی همچنان همان مشخصات پیشین تونلند S اس است.

نمای کلی پیکاپ فوتون تونلند اس

 

فوتون تونلند اس

 

نمای کلی نیوفیس پیکاپ تونلند اس

 

فوتون تونلند استغییرات نیوفیس پیکاپ تونلند S اس هر چند در بخش هایی از عقب و نمای جانبی خودرو نیز اعمال شده است اما در نمای جلوی خودرو بیش از پیش به چشم می آید و جلب توجه می کند.

 

گزارش تصویری کامل نیوفیس تونلند اس را اینجا ببینیددر نمای جلوی پیکاپ فوتون تونلند S اس همان طور که در تصاویر مقایسه ای قابل دیدن است، کاپوت همچنان بدون تغییر مانده است اما به واسطه تغییر طراحی سپر، چراغ ها، ورودی هوا و پروژکتور متحول شده و نمای خودرو را عضلانی و اسپرت تر از پیش کرده است.

نمای پیکاپ تونلند اس از روبرو

 

پیکاپ تونلند اسنمای نیوفیس پیکاپ تونلند اس از روبرو

 

نیوفیس پیکاپ فوتون تونلند اسدر نمای جانبی در نسخه اول از فندرهای پلاستیکی هم رنگ بدنه استفاده شده بود که در نمونه جدید فوتون تونلند با پلاستیک مشکی سخت جایگزین شده است و تغییرات طراحی جانبی هم در همین مورد خلاصه می شود.

نمای جانبی پیکاپ تونلند اس

 

پیکاپ تونلند اسنمای جانبی نیوفیس پیکاپ نونلند اس

 

نیوفیس تونلند اسالبته آیینه ها نیز بازطراحی شده است و با بهره از خطوط مایل سعی شده تا ظاهر عضلانی تری به آن داده شود همچنین راهنما نیز در قسمت میانی آیینه قرار گرفته است.

آیینه های پیکاپ تونلند اس

 

پیکاپ فوتون تونلند اسآیینه های نیوفیس پیکاپ نونلند اس

 

نیوفیس پیکاپ فوتون تونلند اسقسمت بار و طراحی رول‌بار همچنان همان نمونه اولیه است اما سپر عقب و رکاب ورودی قسمت بار تغییراتی داشته است و بر خلاف نسخه اول به صورت یکپارچه با پلاستیک سخت پوشانده نشده است و فلز سپر در اطراف چراغ پلاک مشخص است.

رول بار پیکاپ تونلند اس

 

تونلند اسرول بار نیوفیس پیکاپ تونلند اس

 

نیوفیس تونلند اسکابین پیکاپ فوتونلند اس اما کاملا متحول شده است. از رودری های خودرو تا صندلی ها و صفحه کیلومتر اجزایی است که به تبع تغییرات ایجاد شده مدرن تر شده است.

کابین پیکاپ تونلند اس

 

تونلند اسکابین نیوفیس پیکاپ تونلند اس

 

نیوفیس تونلند اسکنسول نیوفیس پیکاپ فوتون تونلند S اس هم به دلیل استفاده ترکیبی از چرم و پلاستیک جلوه لوکس تری به خود گرفته است.

کابین پیکاپ تونلند اس

 

تونلند اسکابین نیوفیس پیکاپ تونلند اس

 

نیوفیس تونلند اسنسخه نیوفیس پیکاپ فوتون تونلند S اس احتمالا با قیمتی کمتر از 900 میلیون تومان به فروش خواهد رسید.

 

فیلم نسخه نیوفیس پیکاپ تونلند اس را در ادامه می توانید ببینید

 
 

!
!
!